Újra több ezren vonultak utcára a grúz fővárosban, hogy a külföldi ügynökökről szóló vitatott törvény elfogadása ellen tiltakozzanak. A parlament épülete előtti tüntetésen a rendőrök ismét vízágyút vetettek be. Egy nappal korábban is több ezren tüntettek. Több mint 60 embert vettek őrizetbe. A nemzetközi közösség által is bírált törvénytervezet szerint minden olyan médium és civil szervezet „külföldi befolyás alatt álló ügynöknek” minősül, amely több mint 20 százalékos külföldi finanszírozással rendelkezik. A tiltakozók szerint a javaslat elidegeníti Grúziát a Nyugattól, és hasonlít az Oroszországban már létező jogszabályhoz, amelyet a másként gondolkodók ellen alkalmaznak. A jogszabály miatt az Európai Unió és az Egyesült Államok is aggodalmát fejezte ki, ezért a Nyugat-párti többség attól tart, elfogadásával az uniós integrációnak tennének keresztbe.