Két órára megszakítják ma a munkát az Országos Egészségbiztosítási Pénztár és a megyei egészségbiztosítási pénztárak alkalmazottai. Tiltakozásuk fő oka az alacsony bérezés, a szakképzett személyzet elvesztése és az alkalmazottak számának „drasztikus” csökkentése. A szakszervezet felhívja a figyelmet, hogy a jelzett problémák rendezésének elhúzódása munkakonfliktus kirobbantásához vezethet, ami jelentős társadalmi feszültségeket fog szülni. A munkát 10 és 12 óra között szüneteltetik.