A maksai Óriáspincetetőn szervezett 12. Székely Vágtán zsinórban harmadszor állt dobogóra Tamás Csaba, aki az elmúlt években Farkaslaka színeiben győzött, idén viszont Sepsiszentgyörgyöt képviselte. Tamás Csaba mellett, Farkaslaka lovasa Bálint Szilamér és Székelybere lovasa, Gomboczi Dániel Zsolt képviselik Székelyföldet a budapesti Nemzeti Vágtán.