Keresés a weboldalon:

Ossza meg ezt az oldalt a következőn:

Twitter Facebook Pinterest Whatsapp

Targu-Jiu

Megkéselte egy osztálytársát egy nyolcadikos diák az iskolában

Szerkesztő: - 2025. január 9.

Egy tizennégy éves gyermek került kórházba, miután osztálytársa az iskolában késelte meg. A rendőrség tájékoztatása szerint az eset Târgu Jiu egyik iskolájában történt ma. A gyerekek a szünetben összevitatkoztak, ami elfajult,  egy ugyancsak 14 éves kamasz vállon szúrta társát. Mindkét diák nyolcadik osztályos tanuló, számolt be a News.ro a hatóságok közlése nyomán.

Tovább