Megkéselte egy osztálytársát egy nyolcadikos diák az iskolában
Egy tizennégy éves gyermek került kórházba, miután osztálytársa az iskolában késelte meg. A rendőrség tájékoztatása szerint az eset Târgu Jiu egyik iskolájában történt ma. A gyerekek a szünetben összevitatkoztak, ami elfajult, egy ugyancsak 14 éves kamasz vállon szúrta társát. Mindkét diák nyolcadik osztályos tanuló, számolt be a News.ro a hatóságok közlése nyomán.