Aláírta Orbán Viktor a Székelyföld megsegítésére összegyűjtött és megduplázott támogatásról szóló rendeletet
Megduplázta a Székelyföld megsegítésére összegyűjtött támogatást a kormány, az erről szóló kormányhatározatot csütörtökön írta alá Orbán Viktor miniszterelnök. A Facebook-oldalára feltöltött videóban a kormányfő azt mondta, szerdán a magyarok 166 millió forintot gyűjtöttek össze Székelyföld megsegítésére, a kormány pedig vállalta, hogy ugyanekkora összeget mellé tesz, most ez meg is történik. A több mint 160 millió […]