Staphylococcus baktérium okozta a tömeges szászrégeni ételmérgezést
A hétvégi szászrégeni bálon felszolgált több étel, köztük a leves, a disznósajt, a sajt, a kolbász, a szalonna és a tepertő is staphylococcus baktériummal volt fertőzött – közölte csütörtökön a Maros megyei egészségügyi igazgatóság. A múlt szombati rendezvény résztvevői közül közel negyvenen szorultak orvosi ellátásra ételmérgezéses tünetek miatt. A Maros megyei DSP járványügyi vizsgálatot indított […]