Sárga fagyriasztást adott ki ma az Országos Meteorológiai Szolgálat
Sárga fagyriasztást adott ki tizenegy megyére és Bukarestre az Országos Meteorológiai Szolgálat. Az előrejelzések szerint a legalacsonyabb hőmérsékletek elérhetik a -14 fokot Munténiában és Erdély keleti, délkeleti részein, idézi a News.ro. Az ANM szerint február 24-én este nyolc órától, másnap délelőtt tíz óráig kemény fagyokra kell számítani Brassó, Hargita, Kovászna, Argeş, Prahova, Dâmbovița, Teleorman, Giurgiu, […]