Kelemen Hunor miniszterelnök-helyettes tegnap az állami kiadások csökkentését célzó sürgősségi rendelet tervezete kapcsán kijelentette, hogy jelenleg nincs szorult helyzetben a költségvetés. Az RMDSZ elnöke a parlamentben újságíróknak elmondta: megvalósíthatónak tartja a pénzügyminisztérium honlapján hétfő este közzétett jogszabályjavaslatban előirányzott 5 milliárd lejes megtakarítást. Az RMDSZ elnöke szerint továbbra is az adóbehajtáson kellene javítani – írja a Maszol.