Nicolae Ciucă miniszterelnök, Kelemen Hunor miniszterelnök-helyettes és Marcel Ciolacu, a Képviselőház elnöke, a három kormánypárt elnöke ma reggeli közös sajtónyilatkozatban jelentette be, hogy a tegnap esti és ma reggeli megbeszélésük eredményeképpen elhatározták, egyelőre marad a jelenlegi koalíció és halasztják a kormányváltást.