Június 16-ig meghosszabbította az oktatási minisztérium az érettségire és a nyolcadikosok képességvizsgájára való beiratkozás határidejét, és addig minden diáknak le kell zárni a tanulmányi helyzetét – jelentette be a tegnapi kormányülés végén a tanügyminiszter. A többi osztály esetében nincsenek módosítások a tanév szerkezetében, számukra június 16-án ér véget a tanítás, és addig minden egyes tanulónak le kell zárni a tanulmányi helyzetét – nyomatékosította.