Július 11-ig meghosszabbították a beiratkozás időszakát a szakiskolai és a duális képzésre a 2024-2025-ös tanévre – jelentette be tegnap az oktatási minisztérium, pontosítva azt is, hogy ez a módosulás nem érinti a felvételit az elméleti líceumokba. A beiratkozások eredeti határideje július 5. volt. Meghosszabbítását a minisztérium azzal indokolta, hogy több időt kíván biztosítani a nyolcadik osztály végzőseinek a beiratkozási űrlapok kitöltésére.