Kihirdette tegnap Klaus Iohannis államfő azt a törvénymódosítást, amely szerint a szülők vagy a gyám jóváhagyásával felnőtt kísérete nélkül is utazhatnak külföldre a 16. évet betöltött kiskorúak.A törvénymódosítás a Hivatalos Közlönyben való megjelenését követő 30 nap után lép érvénybe.