Katonai tiszteletadással fogadta ma Nicolae Ciucă kormányfő a Victoria-palotában a hivatalos romániai látogatáson tartózkodó Han Dokszu dél-koreai miniszterelnököt. A nap folyamán a két kormányfő jelenlétében írják alá a tengeri kikötőket igazgató országos vállalat és a Busan kikötői hatóság közötti egyetértési megállapodást. Han Dokszut a nap folyamán Klaus Iohannis államfő és Marcel Ciolacu képviselőházi elnök is fogadja majd.