110.539 személy kapta meg Romániában a koronavírus elleni vakcinát tegnap – derül ki a koronavírus elleni oltási kampányt koordináló országos bizottság tegnap ismertetett adataiból. A tájékoztatás szerint 83.504 személynek az első, 7466-nak a második, 19.569-nek a harmadik dózist adták be. Szombattól vasárnapig 49 mellékhatást regisztráltak a vakcina beadását követően, hat lokális, 43 általános jellegű volt.